بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع نیروی برق
آخرین اخبار
۳
شهریور
عکسهای افتتاحیه و پنل های برگزاری کنفرانس
مشاهده عکسهای افتتاحیه و پنل های برگزاری کنفرانس...
برنامه زمان بندی سخنرانان کلیدی
اطلاعیه ارسال فرم مشخصات ارائه کنندگان
قابل توجه ارائه دهندگان محترم مقالات، از افرادی که مقالات آنها در بخش ارائه شفاهی پذیرفته شده خواهشمند است فرم مشخصات ارائه دهندگان مقالات را از لینک زیر دریافت و پس از تکمیل آن تا انتهای وقت امروز 1400/06/01 به ایمیل کنفرانس به نشانی info@epdc25.ir ارسال فرمایند.
اطلاعیه هزینه کنفرانس
به اطلاع می رساند نویسندگانی که مقاله ایشان به صورت شفاهی یا پوستر و یا چاپ پذیرفته شده باشد، شرکت در کنفرانس برای آنها هیچ هزینه ای نخواهد داشت.
برنامه زمان بندی کنفرانس
به آگاهی می رساند به منظور برنامه ریزی و استفاده بهینه کلیه ی ثبت نام کنندگان در بیست و پنجمین کنفرانس شبکه های توزیع برنامه زمانبندی و راهنمای ارائه مقالات برگزیده، کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی اعلام گردید.
جهت اطلاعات تکمیلی و دانلود برنامه مذکور به لینک زیر مراجعه فرمایید:
اطلاعیه تمدید فایل ارائه مقالات
با عنایت به تماسهای مکرر ارائه دهندگان محترم مقالات، به اطلاع می رساند آخرین مهلت بارگذاری فایلهای ارائه مقالات (شفاهی و پوستر) تا تاریخ 1400/5/23 تمدید گردید.

اطلاعیه راهنمای ارائه مقالات
به اطلاع ارائه دهندگان محترم مقالات می رساند که راهنمای ارائه مقالات (شفاهی و پوستر) در منوی سمت راست کنفرانس بارگذاری شده است. لازم به ذکر است مهلت نهایی بارگذاری فایل های ارائه تا 21 مردادماه 1400 می باشد.
ضمناً نحوه بارگذاری فایل های ارائه را از اینجا مشاهده نمایید.
اطلاعیه تعویق زمان برگزاری کنفرانس
با توجه به شیوع موج چهارم کرونا و اعلام وضعیت قرمز کرونایی استان البرز و نیز ابتلای جمع کثیری از همکاران شرکت توزیع نیروی برق البرز از جمله برخی از اعضای دبیرخانه و کمیته اجرایی کنفرانس به بیماری کرونا،به جهت رعایت مصوبه ستاد ملی کرونا و حفظ سلامتی همکاران، با در نظر گرفتن جمیع جهات و نزدیکی به زمان پیک بار شبکه، طبق مصوبه هیات رئیسه محترم کنفرانس مقرر گردید زمان برگزاری بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق به سوم و چهارم شهریورماه سال 1400 تغییر یابد.
اطلاعیه

مطابق تصمیمات کمیته علمی بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق و به منظور حضور حداکثری اساتید ،دانشجویان و نخبگان صنعت برق در کنفرانس ،مهلت ارسال مقاله تا 1399/12/30  تمدید گردید.

این مهلت نهایی است و قابل تمدید نمی باشد.

با توجه  به حضور 4  نفر  از  برجسته ترین  اساتید دانشگاههای  اروپا  و آمریکا  بعنوان سخنران  کلیدی که  همگی IEEE Fellow  می باشند و همچنین همکاری گسترده برترین اساتید دانشگاههای داخل کشور در کمیته علمی و داوری مقالات ، بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق در بالاترین سطح و رتبه علمی در بین کنفرانسهای برگزارشده در حوزه برق و انرژی می باشد.

روزشمار کنفرانس
به اتمام رسید
پوستر
تاریخ های مهم
آخرین مهلت ارسال مقالات
30 اسفند 1399
اعلام وضعیت نهایی مقالات
5 اردیبهشت 1400
آخرین مهلت ارسال نسخه نهایی مقالات
5 اردیبهشت 1400
آخرین مهلت ثبت نام در کنفرانس و کارگاهها
20 اردیبهشت 1400
Deadline for submission
March 20th 2021
Notification of acceptance
April 25th 2021
Final version due
April 25th 2021
حامیان